EURO-TRUCK
PL EN DE RU
Doradca Serwisowy

Autoryzowany Serwis SCHMITZ CARGOBULL w Mrokowie poszukuje Doradcy Serwisowego - odpowiedzialnej, energicznej osoby  z doświadczeniem do pracy w dynamicznie rozwijającym się dziale.

Miejsce pracy: Mroków/mazowieckie

Opis stanowiska:

- Obsługa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego

- Otwieranie, zamykanie i rozliczanie zleceń serwisowych

- Wstępna weryfikacja naprawy

- Prowadzenie zmiany, rozdzielanie prac pracownikom warsztatu

- Monitoring naprawy, informowanie Klienta o zakresie i czasie naprawy

- Kosztorysowanie napraw

- Sprzedaż usług serwisowych

- Dbanie o jakość Obsługi klientów

- Współpraca z innymi działami

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie techniczne

- Znajomość rynku transportowo-motoryzacyjnego

- Umiejętność korzystania przeglądarek doboru części oraz schematów i  czasów napraw

- Samodzielność w działaniu

- Prawo jazdy kat. B mile widziana kat. C

Oferujemy:

- Pracę w młodym energicznym zespole

- Możliwości rozwoju, szkolenia branżowe

- Umowę o pracę na pełen etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie za wyniki handlowe

- Pakiet socjalny

 rekrutacja@euro-truck.pl

KONTAKT
Euro – Truck Sp. z o.o.
Al. Krakowska 51C
05-551 Mroków
+ 48 22 737 77 00÷03, fax +48 22 737 77 07
+ 48 601 33 44 00
kontakt@euro-truck.pl