EURO-TRUCK
PL EN DE RU
Handlowiec do sprzedaży samochodów ciężarowych i naczep

Autoryzowany Partner Schmitz Cargobull w Mrokowie poszukuje energicznej osoby z doświadczeniem do pracy w dynamicznym zespole na stanowisko:

Handlowiec do sprzedaży naczep oraz samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Mroków/mazowieckie

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów

- Prowadzenie CRM

- Pozyskiwanie pojazdów do sprzedaży

- Koordynacja procesu sprzedaży

- Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe

- Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

- Doświadczenie min. 3 lata na powyższym stanowisku

- Prawo jazdy kat. B mile widziana kat C

- Znajomość języka obcego: angielski i/lub rosyjski

Oferujemy:

-Pracę w energicznym zespole w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

-Możliwość rozwoju, szkolenia

-Umowę o pracę na pełny etat

-Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie za wyniki sprzedaży

-Pakiet socjalny

-Samochód służbowy, smartfon, laptop

   rekrutacja@euro-truck.pl