EURO-TRUCK
PL EN DE RU
Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Duża firma z branży motoryzacyjnej  w Mrokowie poszukuje Specjalisty ds. ubezpieczeń - odpowiedzialnej, energicznej osoby z doświadczeniem do pracy w dynamicznym zespole.

Specjalista ds. ubezpieczeń

komunikacyjnych i majątkowych

Miejsce pracy: Mroków/mazowieckie

Opis stanowiska:

- Ofertowanie ubezpieczeń

-Zawieranie polis

-Monitorowanie polis oraz płatności

-Prowadzenie ewidencji ubezpieczeń i kontrola terminów

-Współpraca z powiązanymi działami firmy w zakresie ubezpieczeń

-Monitorowanie i kontrola rozliczeń z ubezpieczycielami i kontrahentami

-Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania:

-Licencja KNF

-Znajomość rynku ubezpieczeniowego oraz produktów ubezpieczeniowych

-Doświadczenie min. 3 lata na powyższym stanowisku

-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Pracę w energicznym zespole w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

-Możliwość rozwoju, szkolenia produktowe i inne

-Umowę o pracę na pełny etat

-Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie

-Pakiet socjalny

 rekrutacja@euro-truck.pl

KONTAKT
Euro – Truck Sp. z o.o.
Al. Krakowska 51C
05-551 Mroków
+ 48 22 737 77 00÷03
+ 48 601 33 44 00
kontakt@euro-truck.pl